Adıyaman Rotary Kulübü her sene Engelliler Nemrut'a tırmanıyor projesi gerçekleştiriyor. Bu sene de projeye destek verdik. Down sendromlu Uğur ve annesini Adıyamana gönderdik . Uğur ve annesiniyle Adıyaman - Nemrut öncesi tanıştık ve bot-kaban eksiklerini tamamladık.
![](fileadmin/user_upload/Atasehir_Lock-Up_22-23_Beyaz_Zeminli-01_02.jpg)
Toplantı Bilgileri
Toplantı Yeri : Moda Deniz Kulübü
Toplantı Günü : Pazartesi
Toplantı Saati : 20:00
Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/ES__LI___RESI__M.jpg)
PELİN ERTÜRKÜNER ve
Kulüp Başkanı ve Eşi Hayri Ergüven